301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
27 Ekim 2020 - Salı 17:00
 
Canlı hayvan pazarı VATBO’ya devredildi
Van Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen protokolle Bostaniçi Mahallesinde bulunan Canlı hayvan pazarı, 20 yıllığına Van Ticaret Borsasına devredildi.
Gündem Haberi


İpekyolu ilçesinde bulunan ve Büyükşehir Belediyesi İşletme İştirakler Dairesi Başkanlığına bağlı bölgenin en büyük canlı hayvan pazarı, düzenlenen protokolle Van Ticaret Borsasına (VATBO) devredildi. Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez ve VATBO Başkanı Naif Süer ile yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla Büyükşehir Belediyesi’nde düzenlenen protokol imzalandı. 

 

Devir törenin ardından konuşan Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez, pazarın işletmesinde VATBO’ya gereken desteği vereceklerini ifade etti. 
 

Vali Mehmet Emin Bilmez, pazarın bu yıl içerisinde tamamıyla yenilediklerini ve modern bir görünüme sahip olduğunu belirterek, yönetim aşamasında da takip de olacaklarını vurguladı. 

 

VATBO Başkanı Naif Süer ise Büyükşehir Belediyesinin hayvan pazarı civarında kaçak et kesimine müsaade etmediği gibi kendilerinin de aynı kararlılıkla yönetimi sürdüreceklerini söyledi. 

 

Protokol töreni tarafların imzası ve çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

 

 

 

 

Kaynak: Editör: Van Objektif
 
Etiketler: Canlı, hayvan, pazarı, VATBO’ya, devredildi,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv Arama
Haber Yazılımı