Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
28 Ekim 2019 - Pazartesi 10:20
 
Gülaçar: “Van Ferit Melen Havalimanı sefer sayıları artırıldı”
AK Parti Van Milletvekili Osman Nuri Gülaçar, haziran ayından bu yana sefer sayılarının yetersizliğinden dolayı mağduriyetlere sebep olan Van Ferit Melen Havalimanındaki uçuşlara ek seferler eklendiğini söyledi.
Gündem Haberi


  Yeni seferlerin eklenmesini sosyal medya hesabından duyuran AK Parti Van Milletvekili ve MKYK Üyesi Osman Nuri Gülaçar, “THY ile görüşmelerimiz sonucunda kış tarifesi kapsamında Van-İstanbul Havalimanı 2 uçuş, Van-İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı 2 uçuş ve Ankara Esenboğa 3 (bazı günlerde 4) uçuş olarak güncellenmiştir. Değerli hemşehrilerimizin bilgisine sunarız” ifadeleriyle müjdeyi verdi.

  Müjdenin ardından sosyal medya üzerinden çok sayıda teşekkür alan Gülaçar, sefer sayılarında iyileştirmelerin devamı ve yılın tamamına yayılması için yetkililer ile görüşmelere devam edildiğini belirtti.
  Van Ferit Melen Havalimanından yapılan uçuşlara yönelik gerçekleşen yoğun taleplerden kaynaklı sefer sayılarının yetersiz kalması birçok kişinin uçaklarda yer bulamamasına neden olmuştu. Yapılan bu iyileştirmeyle bu sorunun çözümü ve mağduriyetlerin ortadan kalkması adına önemli bir adım atılmış oldu.
 

Kaynak: Editör: Van Objektif
 
Etiketler: Gülaçar:, “Van, Ferit, Melen, Havalimanı, sefer, sayıları, artırıldı”, , ,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv Arama
Haber Yazılımı