301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
04 Kasım 2022 - Cuma 09:41
 
Van'da en çok kullanılan soy isim belli oldu!
Ünlü ekonomi dergisi Forbes, Türkiye’de en çok kullanılan soy isimlerin haritasını çıkardı. Ünlü ekonomi dergisi Forbes, Türkiye’de en çok kullanılan soy isimlerin haritasını çıkardı. Peki, Türkiye’de en çok kullanılan soy isimler hangileri? Van’da en çok kullanılan soy isimler hangileridir? İşte Van'da en çok kullanılan soy isim...
Yaşam Haberi


Ünlü ekonomi dergisi Forbes  hazırladığı soy isim haritasına göre, Türkiye'de en çok kullanılan soyadı Yılmaz olurken Van’da en çok kullanılan soy isim ise ‘Demir’ oldu. Forbes verilerine göre; Türkiye’de en fazla kullanılan soyadları belli oldu. Sıralamada ilk beşte Yılmaz, Demir, Kaya, Kılıç ve Çelik soyadları yer alıyor.

Türkiye’de en çok kullanılan soy isimler;

 

1- Yılmaz

2- Demir

3- Kaya

4- Kılıç

5- Çelik

6- Şahin

7-Yıldız

8- Yıldırım

9- Aras

10- Bayram

11- Doğan

Forbes Dergisinin hazırladığı haritaya göre Türkiye'de en çok kullanılan soyadı Yılmaz oldu.

Türkiye'de en çok kullanılan soyadı ‘Yılmaz’ olarak belirlenirken en çok kullanılan ikinci soyadı ‘Demir’ olurken, üçüncü sıraya ‘Kaya’ soyadının yerleştiği görülmüştü. İlk 10'da yer alan diğer soyadları sırasıyla; Yılmaz, Demir, Kaya, Kılıç, Çelik, Şahin, Yıldız, Yıldırım, Aras, Bayram oldu.

VAN’DA EN ÇOK KULLANILAN SOY İSİM ‘DEMİR’ OLDU

Forbes Dergisinin hazırladığı soy isim haritasına göre, Türkiye'de en çok kullanılan soyadı Yılmaz olurken Van’da en çok kullanılan soy isim ‘Demir’ oldu.

Şehrivan Gazetesi

Kaynak: Editör: Van Objektif
 
Etiketler: Van'da, en, çok, kullanılan, soy, isim, belli, oldu!,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv Arama
Haber Yazılımı