301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Astroloji

 

 

Akrep 2022-05-21
İşiniz ya da ilişkilerinizle ilgili önemli kararlar alıyor, fırsatları değerlendirerek sizi engelleyen hislerin önüne geçiyorsunuz. Bazı şeylerden şüphe duyuyorsunuz. Bugün eşiniz ya da ortaklarınızın sizden uzak işler yapmasına karşı sert söylemler içine girebilirsiniz. Şüphelerinizde haksız olmayabilirsiniz.
Aslan 2022-05-21
Ne istediğinizden emin olduğunuzu hissedebilirsiniz. Bu his size bazı alışkanlıkları kırmak ve düşüncelerinizi değiştirme fırsatı verecektir. Yeni hafta öncesinde sosyal çevrenizde ve kariyerinizde adınızı duyaracak işlerin hazırlıklarını yapabilirsiniz.
Balık 2022-05-21
Kendi işinizi kurmakla ilgili fikirlerinize odaklanabilir, gerekli görüşmeleri bugün gerçekleştirebilirsiniz. Günü iş yerine kendinize, değerlerinize ayırdığınızı düşündüğünüzde projelerinizi daha etkili bir şekilde sunabilirsiniz.
Başak 2022-05-21
Kaçırdığınız için üzüldüğünüz fırsatlar kapınızı çalabilir, üzerinizdeki ataleti yenebilirsiniz. Duygusal ve parasal konulardaki gündemlerinizi iyileştiriyorsunuz. Korkularınızın yersiz ve etkisiz olduğunu görmek, motivasyonunuzu arttıracaktır.
Boğa 2022-05-21
Kendinize koyduğunuz hedefleri değerlendirmek isteyebilirsiniz. Başladığınız ve geldiğiniz noktada kaybettiklerinize değil, bu sayede öğrendiklerinize odaklanmayı seçin. Motivasyonunuzu kırabilecek her şeyi bertaraf ediyorsunuz. Öğleden sonra yapacağınız konuşmalar çok sert olmasın.
İkizler 2022-05-21
Hayatınıza kalıcı etkenler dahil etmek istiyorsunuz. Enerjinizi doğru kullanmak adına sorumluluklarınıza yönelebilir, uygulanmayı bekleyen projelerinizi yeniden masaya yatırabilirsiniz. Bu sizi daha mutlu ve popüler kılacaktır.
Koç 2022-05-21
Sorumluluk aldığınız ilişkileri geliştirdiğiniz bir gündesiniz. Sevdiğiniz insanlarla bugün sohbet etmek ve geleceğe dair konuşmak size çok iyi gelecek. Sakin kaldığınızda ve kendinizi başkalarıyla kıyaslamadığınızda elinizdeki imkanların sizi nereye taşıyacağını daha iyi görebilirsiniz. Anın ve imkanların keyfini çıkarmayı deneyin.
Kova 2022-05-21
Yolunda gitmeyen işlerin acısını çıkarmak için ideal bir gündesiniz. Zamanınızı, projelerinizle neler yapabileceğinize ayırmalısınız. Net bir karara varmak ve sadece ona odaklanmak, daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır.
Oğlak 2022-05-21
Şüpheci yanınızı törpülüyorsunuz. Özellikle aileniz ve bulunduğunuz çevreye karşı olan tutumlarınızdaki hatalarınızı fark etmek, size daha samimi ilişkiler kurma fırsatı verecektir. İlk adımı atan olun. Sabah saatlerinde gergin olan enerjiniz öğleden sonra kendini daha huzurlu bir zaman dilimine bırakacak.
Terazi 2022-05-21
Düşüncelerinizi ifade ederken baskın taraf olmak isteyebilirsiniz. İşbirliklerinizin olumlu şekilde sonuçlanması, maddi beklentilerinizin gerçekleşmesi söz konusu olabilir. Yeni bir düzen kurmanız için gereken desteği alıyorsunuz.
Yay 2022-05-21
Tatil gününü çocuklarınızla, onlarla ilgili aktivitelerle geçirebilirsiniz. Onlar için yaptığınız her şeyde, kendi gizli noktalarınızı da keşfedebilirsiniz. Yeteneklerinize yönelmek bugün aklınıza uygulanabilir ve kalıcı fikirler getirebilir. İş hayatınızdaki gerilimi bugüne taşımayın ve zihninizi boşaltın.
Yengeç 2022-05-21
Bugünü arkadaşlarınızla bir araya gelerek değerlendirebilir, düşüncelerinizi onlarla paylaşabilirsiniz. Önceliği kendinize ve mutluluğunuza vermek adına gereken cesareti bulabilirsiniz. Hayallerinizi hayatınıza dahil ediyorsunuz. Aşk hayatınızda bazı heyecanlar söz konusu. Kendinizi teslim etmekten korkmayın. Doğru yoldasınız.

 

 

Kaynak: 2022-05-21

 

Ulusal Gazeteler


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv Arama
Haber Yazılımı