Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Astroloji

 

 

Akrep 2020-08-03
Kendinizi gün genelinde savunmasız hissedebilir veya kendi gücünüzü başkalarının üzerinde denemek isteyebilirsiniz. Bu konuda daha dikkatli olmalısınız. İş projelerinizle ile ilgili ya da çalışma arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizle ilgili gizli kalmış konular canınızı sıkabilir. İletişimsel gücünüzle bu sorunların üstesinden geleceksiniz ve onları bir çözüme kavuşturacaksınız.
Aslan 2020-08-03
İlişkilerinizde cesaret verici yönünüz ve cömert davranışlarınızla bugün kazanan siz olabilirsiniz. Olaylara tavrınız bazı şeyleri değiştirebilir. Stresli sorunlarla başa çıkmayı bugün çok harika bir şekilde başarabilirsiniz. Cesaretinizle olayların üstüne gitmek isterken uzayan ve sonu belli olmayan durumları kesip atabilirsiniz. Kendinize güvenin ve harekete geçin.
Balık 2020-08-03
Bugün kariyerinizde ve aile ilişkilerinizde uzlaşmacı olmalısınız. Aynı zamanda dengelerinizi güçlü bir şekilde oluşturmanız işlerinizi daha kolaylaştıracaktır. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde olayları yersiz bir şekilde büyütebilir ve iletişim de yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Ama biliyorsunuz ki birileri ile küs olma fikri sizi mutlu etmez. Bunu bir daha gözden geçirin.
Başak 2020-08-03
Bugün ertelenen planlarınız olabilir. Bunu hedeflerinize ulaşma noktasında moral bozukluğu haline getirmemelisiniz. Finansal konularınızı toparlamak adına güzel bir gündesiniz. Gelir gider dengenizi ayarlamak için harekete geçmelisiniz. Sosyal çevre ilişkilerinizden dolayı gelen haberlere ve sosyal medya duyumlarına pek fazla aldırış etmemelisiniz.
Boğa 2020-08-03
Hayır cevabı alacağını düşündüğünüz soruları bugün sormamalısınız. Ulaştığınız sonuçlardan memnun değilseniz yaşadığınız olaylara farklı bir bakış açısı getirmelisiniz. Aşkta yaralarınızı sarmak adına atacağınız adımlar bugün beklentilerinizi karşılamayabilir. Davranışlarınızın asıl nedenini bulmalı ve kendi yaralarınızı kendiniz sarmayı denemelisiniz. Kendinizle zaman geçirin.
İkizler 2020-08-03
Herhangi bir durumun derinliklerine inmek istiyorsanız buna geniş bir yelpazeden bakıyor olmalısınız. İdeallerinizi tekrar sorgulayın ve yeni hedefler belirleyin. Sezgilerinizde bugün hissettiğiniz konularda yanılıyor olmayabilirsiniz. Gerçekleri görmeye çalışın. Güç çatışmaları sizi biraz yoruyor. Özel hayatınızda risk almaya eğilimli bir durum içinde olabilirsiniz.
Koç 2020-08-03
Arzuladığınız başarıya ulaşmak için kararlı olmalısınız ve buna inanmalısınız. Gerisi zamanla yerine oturacaktır. Siz yeter ki girişimde bulunmaktan vazgeçmeyin Bazı olayların içerisinden önemli dersler alabilirsiniz. Bir adım atarken iyice düşünerek hareket etmelisiniz. Yanlış ilişkiler sizi duygusal anlamda karmaşaya itebilir. Mantıklı olmaya çalışın. Finansal ilişkilerinize dikkat etmelisiniz.
Kova 2020-08-03
Sosyal çevrenizde bazı zıtlaşmalar ya da ilişkilerde mesafe koyma ihtiyacınız artabilir. Ya da size yapılan haksızlıkların bir özrü ile karşılaşabilirsiniz.  Merhamet duygunuz bugün sizi biraz yorabilir. Beklentilerinizin güçlü olması ve bir o kadar da alıngan bir gün içinde olmanız işlerinize biraz engel olabilir. Daha fazla empati yapmalı ve duygusal tepkiler vermemelisiniz.
Oğlak 2020-08-03
Üst düzey pozisyondaki kişilerle görüşmeler yapmak için uygun bir gündesiniz. Ailevi konularınızda ise olumlu destekler alabilirsiniz Kendinize olan güveniniz ve gururlu yapınızla etrafı kendinize hayran bırakıyor olacaksınız. Aşkta bu yaklaşım tarzı sizi oldukça başarılı bir sonuca taşıyabilir. Kendinize olan güveniniz bugün doğru sınırlar çizebileceğinizi gösteriyor.
Terazi 2020-08-03
Kontrol edemediğiniz bir konuyu takıntılı hale getirip belli bir hırs şekline dönüştürmemelisiniz. Biraz daha akış içinde kalmalısınız. Çevrenizdeki insanların belirsiz yaklaşımlarından sıkılmış olabilirsiniz ama bu belirsizliğe neden olan bazı korkularınızı da siz tetikliyor olabilirsiniz. Düşüncelerinize dikkat edin. Bugün içe dönme zamanı.
Yay 2020-08-03
Yaşamınızda kontrol dışı olaylar gerçekleşebilir. Bu tür gelişen konularda şartları çok zorlamadan hareket etmelisiniz. Yakın çevre ilişkilerinizde dedikodularla mücadele edebilir ve gizli kalmış konuların açığa çıkması tehlikesi ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Yanlış gelen haberlere hemen itibar etmeyin. Manipüle edici haberler karşısında soğukkanlı olun.
Yengeç 2020-08-03
Düşünceleriniz konusunda daha iyimser olmalı ve girişimlerinizden vazgeçmemelisiniz. İkna kabiliyetinizin yüksek olduğu bir gündesiniz. Maddi konularda beklentilerinizin ani yön değiştirmesi sizi de zor durumda bırakabilir. Aniden ortaya çıkan borçlar ve alacaklar konusu sorunlu bir hal alabilir. Olayları stres yapmadan çözüme kavuşturmanız sizi daha az yıpratacaktır.

 

 

Kaynak: 2020-08-03

 

Ulusal Gazeteler


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv Arama
Haber Yazılımı